Rekuperace je moderní technologie, která umožňuje efektivní obnovu čerstvého vzduchu v interiéru budov. Rekuperace vzduchu jednoduše zajišťuje přívod čerstvého a odvádění znečištěného vzduchu z interiéru. Přitom dochází k zpětnému získávání tepla, což snižuje náklady na vytápění. Rekuperace je tedy nejen zdravým, ale také úsporným řešením pro každé bydlení. Rekuperace Jabltron je jedním z nejprodávanějších systémů rekuperace na českém trhu. Vyznačuje se vysokou kvalitou, účinností a spolehlivostí. Proto ji velmi rádi doporučíme a bez pochyb namontujeme i u vám.

Výhody rekuperace Jabltron

Vysoká účinnost
rekuperační jednotky Jabltron dosahují tepelné účinnosti až 91,8 %.

Kvalitní filtrace
jednotky jsou vybaveny kvalitními filtry, které odstraňují prach, pyl, alergeny a další nečistoty.

Tichost
jednotky jsou velmi tiché, takže neomezují komfort bydlení.

Snadné ovládání
jednotky jsou vybaveny intuitivním ovládáním, které je možné ovládat nejen pomocí nástěnného ovladače ALFA ale i přes mobilní aplikaci MyJABLOTRON.

Čistý vzduch
Rekuperační systémy Jablotron dokážou filtrovat vzduch, odstraňovat škodlivé látky a alergeny, což zvyšuje kvalitu vzduchu v interiéru a zlepšuje zdraví obyvatel.

Komfortní klima
Díky rekuperačním systémům budete mít v domě nebo kanceláři stále čerstvý vzduch, což vytváří příjemné a komfortní klima. To navíc bez přesoušení. Automaticky totiž zajistí optimální vlhkost, která je důležitá pro vaše zdraví.

CoolBreeze
Entalpický chladící modul eliminuje tepelné zisky větráním v letních měsících.

Přímé napojení na digestoř Faber
Digestoř Faber s přídavným filtrem pro zachycení i těch nejmenších částic mastnoty můžete napojit přímo do rekuperačního systému.

Montáž rekuperace na klíč v Ostravě

Nabízíme montáž rekuperace Jabltron na klíč v Ostravě a okolí. Naši odborníci se postarají o vše od návrhu systému až po jeho instalaci a servis. Při návrhu systému zohledníme všechny vaše požadavky a potřeby. Instalace je prováděna kvalifikovanými instalatéry, kteří mají zkušenosti s montáží rekuperace Jablotron. K tomu samozřejmě poskytujeme záruční i pozáruční servis. V případě potřeby provedeme servisní prohlídku nebo opravu.