V dnešní době je bezpečnost domova stále důležitější. Všude kolem nás se zvyšuje kriminalita a nechávat svůj majetek bez ochrany se může vymstít. Bezpečnost vašeho domu, bytu nebo firmy by měla být na prvním místě.

Pokud hledáte výkonný a inteligentní způsob, jak ochránit svůj majetek a cítit se v bezpečí, může být systém JABLOTRON 100+ tou správnou volbou. Tento moderní alarmový systém vám nejen poskytne spolehlivou ochranu, ale také vám umožní mnoho smart funkcí, které vám usnadní život. Alarmy Jablotron jsou jedním z nejúčinnějších způsobů, jak svůj domov zabezpečit.

Alarmy JABLOTRON v Ostravě

Naše společnost MB Zabezpečení z Dolní Lutyně u Ostravy je certifikovaným montážním partnerem společnosti Jablotron. Nabízíme kompletní služby v oblasti zabezpečení, včetně návrhu, montáže a servisu alarmů Jablotron. S námi svůj objekt proměníte v bezpečné

Nezávazně poptat alarm

Alarmy JABLOTRON do domu

Alarmy Jablotron jsou ideálním řešením pro zabezpečení rodinných domů. Jsou spolehlivé, snadno se používají a nabízejí širokou škálu funkcí.

Jak fungují alarmy JABLOTRON?

Alarm Jablotron se skládá z několika komponentů:

  • Klávesnice: slouží k ovládání alarmu, včetně zapnutí a vypnutí, aktivace a deaktivace jednotlivých zón a změny nastavení.
  • Centrální jednotka: řídí celý systém a zpracovává informace z detektorů.
  • Detektory: detekují neautorizované vstupy do objektu, jako je otevření dveří nebo oken, pohyb v objektu nebo únik vody nebo plynu.
  • Sirény: varují před narušením bezpečnosti.

Funkce alarmů JABLOTRON

Alarmy Jablotron nabízejí širokou škálu funkcí, které vám pomohou ochránit váš domov:

  • Přímé spojení na pult centralizované ochrany (PCO): v případě narušení bezpečnosti bude poplach automaticky přenesen na PCO, kde bude operátorem řešen.
  • Ovládání přes mobil: Jednoduše pomocí mobilní aplikace MYJABLOTRON ovládejte alarm odkudkoliv.
  • Detekce pohybu: detektory pohybu detekují pohyb v objektu a aktivují alarm.
  • Detekce otevření dveří a oken: magnetické detektory slouží k detekci otevření dveří nebo oken a aktivují alarm.
  • Detekce úniku vody nebo plynu: detektory úniku vody nebo plynu detekují únik vody nebo plynu a aktivují alarm.
  • Detekce kouře: detektory kouře detekují kouř prudké zvýšení teploty a aktivují alarm.

Pokud se chcete dozvědět více o alarmech Jablotron, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme vybrat ten ideální alarm pro váš domov.
My víme, jak jsou alarmy Jablotron spolehlivé. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Jsou snadno ovladatelné, jsou intuitivní a snadno se používají. Jsou flexibilní, takže je lze přizpůsobit vašim konkrétním potřebám. A proto je tak rádi doporučujeme a instalujeme.
Pokud hledáte spolehlivý a účinný způsob, jak ochránit svůj domov nebo firmu, alarmy JABLOTRON jsou skvělou volbou.