Videotelefony

Videotelefony a domácí vrátný jsou ideálním řešení nejen pro rodinné domy, ale také pro bytové domy a firmy. Při zazvonění u vstupních dveří nebo u branky se na vnitřním monitoru ukáže obraz z venkovní jednotky a vidíte, zda osobu chcete pustit na pozemek nebo do domu.

Panel

Venkovní jednotky se dodávají v provedení antivandal. Majitel má možnost si při příchodu domů pohodlně otevřít branku nebo vstupní dveře přes venkovní jednotku RFID čipem, číselným kódem nebo otiskem prstu.

Vnitřní monitory mohou být dotykové s pamětí. Při zazvonění na venkovní jednotku se pořídí foto nebo krátké video a uloží se do paměti vnitřní jednotky. Návštěvník může zanechat krátký video vzkaz v případě kdy na zazvonění nikdo neodpovídá. Pokud je v systému instalováno více interních jednotek je možné je využít pro vnitřní volání mezi sebou.

Panel

Instalujeme také IP videotelefony, které se připojují do počítačové sítě kabelem i bezdrátově pomocí WI-FI. Tyto videotelefony lze propojit s kamerovým systémem stejného výrobce.

Docházkové systémy

Panel

Docházkové systémy evidují příchody a odchody zaměstnanců. Díky jednoduché obsluze a exportům do účetnického programu, přináší vysokou úsporu finančních prostředků s velmi krátkou dobou návratnosti. Docházkové systémy jako médium pro identifikaci používají bezkontaktní karty, čipy, ale také systém na otisk prstů (biometrický docházkový systém). Docházkový snímač lze připojit do počítačové sítě a ovládat jej pomocí PC. Ke snímači se dá připojit z jakéhokoliv počítače s přístupem na internet. Můžete pak sledovat docházku zaměstnanců odkudkoliv. Jak jsme již uvedli výše, jedním z nejmodernějších řešeních, které také nabízíme je tzv. biometrický docházkový systém, díky kterému lze docházku evidovat pouze na základě otisku prstu.

Výjimkou není také možnost zajistit docházkový systém pro malé firmy, rovněž přijedeme systém nainstalovat kdekoliv na území moravskoslezského kraje, tzn. působíme ve městech jako Ostrava, Karviná, Orlová, Hlučín, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Opava, Bruntál, Jeseník, Dolní Lutyně, Havířov, Český Těšín, Rychvald, Petřvald a další.

Přístupové systémy

Branka

Přístupové identifikační systémy jsou specializované zařízení pro řízení vstupů do určených budov a jiných podobných objektů. Z pravidla fungují na základním principu čtečky bezkontaktních karet a jejich použití je velmi jednoduché a intuitivní. Nejčastěji se využívají na odemykání dveří, které jsou zajištěny elekromagnetickým zámkem, nebo také pro odblokování samotného turniketu. Jako identifikační médium lze používat přívěšky a bezkontaktní karty, které jsou nepadělatelné a lehce přenositelné. Realizaci těchto systémů zajistíme kdekoliv na území moravskoslezského kraje, tzn. působíme ve městech jako Ostrava, Karviná, Orlová, Hlučín, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Opava, Bruntál, Jeseník, Dolní Lutyně, Havířov, Český Těšín, Rychvald, Petřvald a další.

Tyto permanentky lze využít pro sportovní střediska, zoologické zahrady, wellness centra, hotely, fitness centra, Aquaparky a další.

Chci nezávaznou kalkulaci