Jablotron 100

Inteligentní řešení pro elektronické zabezpečení rodinného domu v sobě skrývá zcela nový inovativní alarm Jablotron 100. Tento zabezpečovací systém v sobě skrývá celou řadu funkcí, na které se můžete spolehnout jak z hlediska nebezpečí vniknutí nežádoucí osoby do objektu, tak i z pohledu zabezpečení proti požáru a jedná se o velmi spolehlivé řešení pro zabezpečení rodinných domů.

Toto profesionální zařízení Vám namontujeme do vašeho domu přesně na míru dle potřeby konkrétního objektu.

interaktivní prezentace systému na stránkách jablotron.com

Alarm Jablotron 100 disponuje celou řadou funkčních prvků. S ovládáním na dálku pomocí Jablotron samoobsluhy je schopno pružně reagovat na požadavky celkového zabezpečení i několika objektů zároveň. Díky tomu jej budete ovládat velmi pohodlně a jednoduše.

Celkový počet komponentů, sběrnicové uspořádání, počet periferií, nový bezdrátový protokol a také mnoho dalších možnosti, které nám tento alarm dává, z něj dělají nadčasové řešení elektronického zabezpečení, bez něhož se Vámi vlastněný objekt rozhodně neobejde! Jaké hlavní výhody tedy Jablotron 100 nabízí?

Jednoduché ovládání a neotřelý design

Zcela nového alarmu Jablotron 100 se nemusí nikdo bát díky jeho revolučnímu ovládání, kterému bez problému porozumíte. Všechno je navíc kombinováno se skvělým inovativním designovým provedením tak, aby jednotlivé komponenty splynuly s Vaším bydlením.

Multifunkční využití alarmu

Jablotron 100 je schopen ochránit před celou řadou situací, jež mohou nastat. Klasiku představuje samozřejmě ochrana před nezvanými hosty a také před požárem. Umí ale dát vědět i v případě úniku plynu či záplav. Může také regulovat teplotu topení anebo otevře garážová vrata.

Díky kombinaci drátových a bezdrátových prvků alarmu umožní také velmi šetrnou instalaci. Jablotron 100 lze instalovat jak do novostaveb, tak i do již postavených domů. Stavební zásahy jsou naprosto minimální.

Technická data zařízení Jablotron 100

  • Až 120 sběrnicových nebo bezdrátových zón
  • Možnost zadání až 300 uživatelských kódů
  • 32 programovatelných výstupů
  • 20 vzájemně nezávislých kalendářů
  • Zasílání sms zpráv až 30 uživatelům
  • 15 uživatelů může využívat i hlasové reporty
  • součástí ústředny je GSM/GPRS/LAN komunikátor, který umožňuje různé typy komunikace
  • 5 nastavitelných pultů centralizované ochrany (PCO)
  • 5 volitelných protokolů pro pult centralizované ochrany (PCO)

Součástí ústředny je i paměťová karta o velikosti paměti 1 GB, která slouží pro uchování dat událostí.

Zabezpečení perimetru

Je ochranou obvodu pozemku používanou primárně u objektů jako jsou fotovoltaické elektrárny, letiště a další podobné objekty. Ochrana perimetru se dnes také používá u rodinných domů a firem.

K této ochraně používáme infra závory, které fungují na principu paprsku vysílaného z vysílače do přijímače. Vzdálenost mezi vysílačem a přijímačem může být až 100 m. Při přerušení paprsku je vyhlášen poplach.

Infra závory mají čtyři paprsky a instalují se do výšky jednoho metru, čímž je zaručena vysoká odolnost vůči falešným poplachům způsobených vlivem počasí a přebíhající zvěří.

K ochraně pozemku se používají také venkovní PIR detektory pohybu. Tyto detektory obsahují dva snímače PIR, střežený prostor detektorem je 12 m do dálky s úhlem 85°. Detektor má také vysokou odolnost proti falešným poplachům.

Chci nezávaznou kalkulaci