Elektronické zabezpečení domů, bytů a firem

Potřebujete zabezpečit objekt? Pokud ano a hledáte skutečně komplexní zabezpečení, pak určitě využijte právě naší nabídky. Montujeme alarmy do stupně zabezpečení 2. Používáme pouze kvalitní a spolehlivé zabezpečovací systémy od českého výrobce Jablotron Alarms a.s. O kvalitě systémů společnosti Jablotron svědčí technické normy ČSN EN 50131-1. ČSN EN, CE a EMC, které tento systém splňuje a také několik ocenění. Budete-li chtít, zajistíme i připojení vašeho domu na pult centralizované ochrany a tím zajištění nepřetržité ochranu Vašeho majetku. Vaše bezpečí tak bude ještě zvýšeno.

Systém se dá také v průběhu užívání díky variabilitě a bezdrátové technologii rozšířit o další prvky.

Samozřejmostí je i realizace zabezpečení domu na míru. Nejprve podle typu a členitosti objektu navrhneme, jak by měla celková realizace zabezpečení vypadat. Po oboustranném odsouhlasení technického řešení a tím i ceny provedeme montáž alarmu. Dále vysvětlíme Vám jako zákazníkovi všechny důležité úkony, které se týkají obsluhy zabezpečení Vašeho objektu.

Každý systém potřebuje pro správnou funkci pravidelnou údržbu. Součástí služeb je každoroční prohlídka a pozáruční servis.

Kamerové systémy

Kamera

Kamerové systémy jsou dnes zcela běžnou součástí života a ochrana jejich prostřednictvím je velmi důmyslná. Cenově jsou kamery a kamerové systémy mnohem dostupnější než tomu bylo v minulosti. Zabezpečit jejich prostřednictvím lze jakékoli budovy od rodinných domků až po větší firemními objekty. Námi nabízené kamerové systémy poskytnou celou řadu výhod. Když se někdo vydá loupit do Vaší firmy nebo domu budete určitě chtít vědět, s kým máte tu čest. Kamera je schopna natočit nejen samotného pachatele, ale také přímo čin, kdy působí nějakou škodu. Jsou to právě kamerové záznamy, které dokážou pomoci k dopadení pachatele.

Současné možnosti pořízení, případně přehrávání záznamu, jsou vysoce efektivní a díky našemu kamerovému systému budete moci sledovat své objekty kdykoli a kdekoli. Klasikou je dnes především sledování záznamu na vlastním chytrém mobilním telefonu anebo tabletu. Všechno budete mít maximálně pod dohledem a budete tak schopni pohodlně chránit svůj majetek s možností nepřetržitého sledování.

Docházkové systémy

Panel

Naše společnost pro Vás kromě zabezpečení objektu také umí zajistit elektronický docházkový systém, nebo také moderní řešení v podobě systému s názvem biometrický docházkový systém, který umožní evidenci docházky pouze na základě otisku prstu. S docházkou samozřejmě souvisí také řešení turniketů a branek, nebo také přístupové systémy pro řízení přístupu do objektů na základě bezkontaktních přístupových karet. Více informací o řešení docházky naleznete v sekci docházkové systémy. Uvedené systémy realizujeme na území moravskoslezského kraje, tj. ve městech Ostrava, Karviná, Orlová, Hlučín, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Opava, Bruntál, Jeseník, Dolní Lutyně, Havířov, Český Těšín, Rychvald, Petřvald a další.

Kde působíme

V zaměření na zabezpečení objektů naše společnost působí především v oblasti moravy u okresů Frýdek Místek, Nový Jičín, Ostrava, Karviná, Opava, Bruntál, a Jeseník. Aktuálně působíme aktivně v konkrétních městech, jako jsou Dolní Lutyně, Orlová, Karviná, Havířov, Český Těšín, Ostrava, Frýdek Místek a Opava.

Navzdory výše uvedených měst jsme připraveni také na individuální případy zahrnující instalace mimo výše uvedené oblasti České republiky, neváhejte se proto na nás obracet i v případech lokalit, mimo naši působnost. Pokud se jedná o města, ve kterých se nyní angažujeme nejvíc, pak se jedná o zabezpečení domů Dolní Lutyně, zabezpečení domů Orlová a zabezpečení domu a bytu Karviná, Havířov a Ostrava.

Cose týče realizace docházkových systémů, jak jsme již zmínili výše - tyto systémy realizujeme po celém moravskoslezském kraji.