Naše firma poskytuje komplexní služby v oblasti zabezpečovacích systémů, převážně v zabezpečení rodinných domů. Nejsme žádný nováček a zabezpečení domu a bytu je pro nás velice dobře známým požadavkem. Od roku 2009 provádíme montáže a údržbu kamerových systémů. V roce 2013 jsme se stali certifikovaným montážním partnerem společnosti JABLOTRON a od roku 2014 fungujeme jako s.r.o. Zabezpečení domů, bytů, firem a dalších objektů kamerovými systémy a alarmy je velmi důležité pro ochranu Vašeho majetku, proto se na tuto oblast soustředíme a dále pro Vás rozšiřujeme naše služby.

Společnost JABLOTRON je na českém trhu velmi známá. Zabezpečení domu systémy JABLOTRON doporučuje většina instalačních firem, včetně nás. Pro elektronické zabezpečení domu jsme schopni Vám nabídnout ty nejmodernější a nejspolehlivější technologie, jaká jsou aktuálně v oblasti zabezpečení objektů k dispozici.

Zakládáme si na profesionálním přístupu k zákazníkovi, na kvalitní montáži, záručním i pozáručním servisu a na pravidelné roční údržbě systému. Chceme, aby náš zákazník, který si pro zabezpečení rodinného domu vybral naši společnost byl s naší službou naprosto spokojený, proto se snažíme vyhovět všem požadavkům. Vždy se snažíme nabídnout několik variant zabezpečení tak, aby si zákazník mohl vybrat pro něj vyhovující zabezpečení domu a zároveň vyhovující cenu - zabezpečení domu cena ovlivňuje pouze do té míry, jakou si zákazník sám určí. Všechny varianty jsou samozřejmě vytvořené tak, aby skutečně ochránily váš majetek.